Таблети
Таблети

Tablet PC Acer Iconia Tab B1-A71 Dual Core

 

acer-iconia-tab-b1-a71-16gb

Processor: 1.2 Dual core CPU (MTK 8317T ) 
GPU graphics processor PowerVR SGX531 
Display - 7”, 1024 x 600 pixels , TN Glare

цена: 6280 Ден.

Повеќе: Tablet PC Acer Iconia Tab B1-A71 Dual Core

Tablet PC Samsung Galaxy Tab2 DualCore

 

GTP3110TSANEE

Processor: Dual core 1GHz 
Display 7.0" PLS TFT LCD 1024 x 600 (WSVGA) 
Memory: 1GB RAM 
Storage: 8GB internal Up to 32GB External Memory 

цена: 8580 Ден.

Повеќе: Tablet PC Samsung Galaxy Tab2 DualCore

Наша адреса:
ул. Беласица бр.2 (Скопски Саем)
1000 Скопје, Р. Македонија
Работно време:
Пон. до Пет. 8.30-16.30
Викенди: Неработни
Телефони:
T-HOME > 02 3172 808
MOBILE > 078 221 696

Каде се наоѓаме ?

Нашите нови канцеларии од 01 Ноември 2013 се наоѓаат во управната зграда на Скопски саем, на првиот кат, канцеларија бр. 216.


Зошто ја одбравме оваа локација ?

Во последните 2 години сменивме неколку локации во Скопје. Сепак приметивме дека Скопски саем е една од најдобрите од неколку причини:

 

1. Лесно не наоѓаат нашите клиенти и не треба нешто посебно да им објаснувме

2. Од центарот на градот сме оддалечени само 10мин.


3. На просторот на Скопски саем нашите клиенти можат да користат бесплатен паркинг, што не беше случај во центарот на градот.